"Zwierzę, jako istota żyjąca, zdolna do odczuwania cierpienia, nie jest rzeczą.

Człowiek jest mu winien poszanowanie,ochronę i opiekę."

Art. 1.USTAWA z dnia 21 sierpnia 1997 r. o ochronie zwierząt

Pełną opiekę weterynaryjną nad wszystkimi naszymi podopiecznymi  zwierzakami  jak  również nad tymi, którymi zajmujemy się w terenie czyli sterylizacje , pomoc wszystkim bezdomnym i poszkodowanym psom i kotom sprawuje nasza  Pani Doktor Barbara Zelewska-Pankanin. Pani Doktor przejmuje od nas również psy i koty , które zostały zabrane przez nas z ulicy do własnego domu. Pomaga im bezinteresownie, leczy, karmi i wydaje do adopcji. Jest naszym wsparciem i bez niej nie mogłybyśmy pomagać w tak znacznym stopniu.  Jako jedyna lekarka potrafiła zrozumieć, że leczenie bezdomności musi mieć inną cenę, dzięki temu leczymy setki a nie dziesiątki. Dziękujemy!!!

Menu witryny


Przekaż Darowiznę

Kwota darowizny:

Polecamy

projektowanie i pozycjonowanie stron internetowych

 

Biuro Rachunkowe OMEGA

Start Zagubione/Znalezione

Jeśli zaginie Wam zwierzak napiszcie do nas na Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  podając szczegółowe dane:

 1. opis zwierzaka:
  • kot/pies
  • płeć
  • kolor sierści
  • długość sierści
  • znaki szczególne
  • imię (szczególnie, jeśli reaguje na nie)
 2. miejsce zaginiecia wraz z datą
 3. zdjęcie (a nawet kilka) podopiecznego

a my bezpłatnie umieścimy Twoje ogłoszenie.

 

Pamiętaj także, iż w miejscu zaginiecia pupila warto rozwiesić plakaty, udać się do najbliższego weterynarza i popytać o pupila, rozwiesić ogłoszenie w pobliskiej pierkarni, do której co dzień przychodzą ludzie.

 

Możesz także samemu porobić ogłoszenia na serwisie trojmiasto.pl lub zgłaszając zaginięcie zwierzaka na FB (adres aktywny dopiero po zalogowaniu).

 

Pamiętaj - każdy zwierzak może ucieć z domu, wyjść przez otwarte drzwi - nie ryzykuj - zaczipuj swojego podopiecznego u weterynarza.

 

Liczby

Naszych
podopiecznych: 42

W tym zwierzaki trudnoadopcyjne: 12

Sterylizacje 1255

Kastracje 551

Adopcje 915

Banery na stronę

na_glowna