"Zwierzę, jako istota żyjąca, zdolna do odczuwania cierpienia, nie jest rzeczą.

Człowiek jest mu winien poszanowanie,ochronę i opiekę."

Art. 1.USTAWA z dnia 21 sierpnia 1997 r. o ochronie zwierząt

Pełną opiekę weterynaryjną nad wszystkimi naszymi podopiecznymi  zwierzakami  jak  również nad tymi, którymi zajmujemy się w terenie czyli sterylizacje , pomoc wszystkim bezdomnym i poszkodowanym psom i kotom sprawuje nasza  Pani Doktor Barbara Zelewska-Pankanin. Pani Doktor przejmuje od nas również psy i koty , które zostały zabrane przez nas z ulicy do własnego domu. Pomaga im bezinteresownie, leczy, karmi i wydaje do adopcji. Jest naszym wsparciem i bez niej nie mogłybyśmy pomagać w tak znacznym stopniu.  Jako jedyna lekarka potrafiła zrozumieć, że leczenie bezdomności musi mieć inną cenę, dzięki temu leczymy setki a nie dziesiątki. Dziękujemy!!!

Dzisiejszy dzień to

Wtorek, 02 Wrzesień 2014

Menu witryny


Przekaż Darowiznę

Kwota darowizny:

Start Zagubione/Znalezione

 

 

 

Jeśli zaginie Wam zwierzak napiszcie do nas na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
podając szczegółowe dane:
opis zwierzaka (kot/pies, płeć, kolor sierści, długość sierści,
znaki szczególne), miejsce zaginiecia wraz z datą oraz wyślijcie zdjęcie (nawet kilka podopiecznego), a my bezpłatnie umieścimy Twoje ogłoszenie. 


Pamiętaj także, iż w miejscu zaginiecia pupila warto rozwiesić plakaty, udać się do najbliższego weterynarza i popytać o pupila, rozwiesić ogłoszenie w pobliskiej pierkarni, do której co dzień przychodzą ludzie.

Możesz także samemu porobić ogłoszenia na serwisie trojmiasto.pl lub zgłaszając zaginięcie zwierzaka na FB
https://www.facebook.com/groups/ZaginioneTrojmiasto/ (adres aktywny dopiero po zalogowaniu).

 

Pamiętaj - każdy zwierzak może ucieć z domu, wyjść przez otwarte drzwi
- nie ryzykuj - zaczipuj swojego podopiecznego u weterynarza.

 

 Ogłoszenie z dnia 01.09.2014 r.

 

Od kilku dni przy ulicy Lnianej w okolicy kościoła (Gdynia Cisowa) błąka się oswojona, domowa kotk, która była już wysterylizowana. Może ktoś z Państwa jej szuka? Jeśli nie znajdzie się opiekun kotka będzie szukała nowego, kochającego domu. Kotka jest wyjątkowo ufna, gdyż weszła do obcego domu i łasiła się do nieznanej osoby. Informacje pod nr telefonu p. Maria 502 284 351 lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. fundacja Miau Adopcje

 

lniana

 


 


Kotek odnalazł się 29.08.2014 r.  

 

Ogłoszenie z dnia 27.08.2014 r.

 

Szukamy rudego kota, który zaginął 24.08.2014 wyskoczył z okna w bloku przy ul. Ks. L.Gierosa 6 w Rumi. Rudy kocur (kastrat) pręgowany z białym krawacikiem ma białą brudkę i okolice wąsów. Na przednich łapkach powyżej pierwszego stawu rosną mu włoski przypominające wąsy lub brwi. Ma różowy nosek do połowy lekko zszarzały. Pręgi na sierści są duże i nieregularne.
 
Proszę o kontakt z właścicielem pod nr tel. 504 397 424 lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  

 zaginiony rudy sierpien  zaginiony rudy sierpien2

 

 


 

 

Ogłoszenie z dnia 14.07.2014 r.

 

zaginionyrumia14.07.20141 

 

Osoby z Rumi proszone są o baczne obserwowanie otoczenia. Mamy nadzieję, że uda się znaleźć zgubę! Jak napisał jego właściciel - kotek ma około 10 lat, jest cały czarny, wykastrowany, nieufny wobec obcych. Zaginął w nocy z 5-6 lipca w okolicy ul. Kwiatowej w Rumi. Kontakt: 661-610-276

 

 

 


 

 

Ogłoszenie z dnia 14.07.2014 r.

 

rumiadebogorska140720141

 

Zaginął kocur Lucky! Czy ktoś go widział na starej Rumi w okolicy ul. Dęborórskiej?

Kotek jest po kastracji i ma około roku. Kontakt: 500-237-368.

 

 


 

 

Ogłoszenie z dnia 23.05.2014 r.

 

W poniedziałek popołudniu zaginęła na trasie z Redy do Rumi 5-letnia suczka pudla.
Sunia jest cała biała, włos średniej długości, wielkość psa średnia. Sunia była kilkakrotnie widziana w Rumi, ze względu na to, że jest płochliwa prosimy skontaktuj się z opiekunem zanim zaczniesz próbować łapać sunię.

 

roksi

 

Nr tel. Kinga 509 088 650.

 

Liczby

Naszych
podopiecznych: 52

W tym zwierzaki trudnoadopcyjne: 20


Sterylizacje 410

Kastracje 148

Adopcje 693

Banery na stronę

na_glowna