Menu witryny


Przekaż Darowiznę

Kwota darowizny:

Polecamy

projektowanie i pozycjonowanie stron internetowych

 

Biuro Rachunkowe OMEGA

Start

 

Prosimy o pomoc w opiece nad małymi kociakami z terenu Rumi i Redy poprzez zapewnienie im Domu Tymczasowego.

 

Dom tymczasowy jest to dom, w którym zwierzak przebywa do chwili znalezienia mu domu stałego. Często w domu tymczasowym przebywają zwierzaki chore pod nadzorem weterynaryjnym, po zabiegach lub pod obserwacją weterynaryjną. Grupa nie ma schronisk i robi wszystko, aby kociaki do schronisk nie trafiały, bo tam są jednak drastyczne i nieprzyjazne dla nich warunki. W domach tymczasowych zajmujemy się zwierzakami indywidualnie, tak jakby były nasze. Dzięki temu szybko się adoptują i zdrowieją.

 

Domem tymczasowym może zostać każdy, to nie jest straszne. Można mieć np. dwa swoje zwierzaki i trzeciego tymczasowo. Bardzo często się zdarza, że w takich domach właśnie maluchy, nie mając już matki, uczą się od starszych zachowań i nawyków. Obdarowując zwierzaki tymczasem okazujesz im miłość i opiekę. Ze zwierzak choruje - udajesz się do weterynarza (koszty pokrywa Fundacja). Gdy biorą kroplówkę - siedzisz przy nich i uspokajasz. Gdy chcą się bawić - bawisz się. Gdy są smutne - pocieszasz je. Gdy chcą z Tobą spać - śpisz z nimi. Takich warunków nie zapewni żadne schronisko, tylko Ty.

 

Wyobraźcie sobie, że macie malucha po wypadku i widzicie na własne oczy jak zdrowieje - piękny widok prawda?

 

Do obowiązków w głównej mierze należy czuła opieka, wizyty u weterynarza według zaleceń, wykonanie wysokiej jakości zdjęć (lub zaproszenie wolontariusza do ich wykonania), zrobienie opisu zachowania malucha w celu publikacji a na koniec przekazanie podopiecznego do domu stałego. Opiekun zawsze ma kontakt z wolontariuszem Fundacji, zawsze może informować, pytać, prosić o rady. Opiekun domu tymczasowego nigdy nie jest sam, choć to od niego właśnie dużo zależy.

 

Jeśli chcesz spróbować skontaktuj się z Agnieszką, tel. 516-184-560 lub na Facebooku /agnieszka.lendas.

 

Liczby

Naszych
podopiecznych: 42

W tym zwierzaki trudnoadopcyjne: 12

Sterylizacje 1255

Kastracje 551

Adopcje 915

Banery na stronę

na_glowna