"Zwierzę, jako istota żyjąca, zdolna do odczuwania cierpienia, nie jest rzeczą.

Człowiek jest mu winien poszanowanie,ochronę i opiekę."

Art. 1.USTAWA z dnia 21 sierpnia 1997 r. o ochronie zwierząt

Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva!

ul. Kawęczyńska 16/39, 03-772 Warszawa

Wspomóż nas wpłatą na konto 63 2030 0045 1110 0000 0255 4630

Menu witryny


Przekaż Darowiznę

Kwota darowizny:

Start
 

Kolejna akcja Dzień Pomocy Bezbronnym Zwierzętom już za nami!

Wydarzenie odbyło się 25 i 26 listopada 2017 r.  na terenie centrum handlowego Auchan w Rumi.

Przy silnym wsparciu młodzieży z lokalnej szkoły naszym wolontariuszom, w ciągu trwającej dwa dni zbiórki, udało się na zebrać ok 300 kg karmy oraz fundusze znacząco poprawiające byt naszych podopiecznych na kolejne miesiące.

Entuzjazm wszystkich zaangażowanych w przedsięwzięcie, ich energia i determinacja w działaniu dowodzi jak wrażliwe mają serca, oraz jak ważny jest dla nich los pokrzywdzonych zwierząt. 

Na naszym stoisku można było nabyć Kalendarze ze zdjęciami naszych futrzanych podopiecznych, kubki z nadrukami zaprojektowanymi przez wolontariuszki oraz ręcznie szyte posłania dla psiaków.

Największym zainteresowaniem cieszyła się loteria dla najmłodszych oraz smakowite i przepięknie udekorowane muffinki. Pieniądze uzyskane ze sprzedaży naszego rękodzieła i akcesoriów dla zwierząt pozwolą również opłacić kosztowne leczenie czworonożnych przyjaciół oraz zakup karmy dla kotów wolno bytujących.

Były z nami także pieski do adopcji z przytuliska Izy oraz małe kociaki.

Zaskoczył nas pozytywny odbiór zorganizowanej przez nas akcji. Wiele osób okazało nam życzliwość, nie będąc obojętnym na krzywdę naszych podopiecznych. Chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy poświęcili nam chwilę uwagi, zainteresowali się losem zwierząt i finansowo wsparli nasze działania. Jesteśmy prze szczęśliwi mając świadomość, jak wiele osób o dobrych sercach jest wśród nas! To niesamowicie motywuje do działania, utwierdza w przekonaniu, że nasza praca na rzecz poprawy bytu poszkodowanych zwierząt ma sens!
Szczególne podziękowania dla kierownictwa centrum handlowego Auchan w Rumi za udostępnienie miejsca i pomoc przy organizacji wydarzenia. Głębokie ukłony dla dzielnych wolontariuszy, którzy włożyli wiele wysiłku i wytrwałości w przygotowanie oraz prowadzenie kwesty. 

Dziękujemy serdecznie i do zobaczenia wkrótce!

 

 

Polecamy

projektowanie i pozycjonowanie stron internetowych


Biuro Rachunkowe OMEGAloggo