"Zwierzę, jako istota żyjąca, zdolna do odczuwania cierpienia, nie jest rzeczą.

Człowiek jest mu winien poszanowanie,ochronę i opiekę."

Art. 1.USTAWA z dnia 21 sierpnia 1997 r. o ochronie zwierząt

Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva!

ul. Kawęczyńska 16/39, 03-772 Warszawa

Wspomóż nas wpłatą na konto 63 2030 0045 1110 0000 0255 4630

Menu witryny


Przekaż Darowiznę

Kwota darowizny:

Start

 

Czas wakacyjny już dawno za nami, a my w swoich domach tymczasowych gościmy ofiary wyjazdów, urlopów. Są to zwierzęta, które były ciężarem i zostały porzucone na pastwę losu. Wiele zwierząt które potrzebowały pomocy otrzymało ją właśnie od nas.

 

Natomiast w domu tymczasowym u Patrycji przebywają koty, które z powodu wakacji nie zostały adoptowane i urosły. Obecnie mają 7 msc , ale są przyzwyczajone do obecności dzieci w różnym wieku, a także do towarzystwa psa. Nie zrażajcie się adoptować nie co starsze zwierzaki, bo są wspaniałymi towarzyszami.

 

Niestety ich utrzymanie to spory wydatek dla fundacji, a przede wszystkim zajmują miejsce tak bardzo potrzebne w okresie jesiennym.

Właśnie teraz zmagamy się z kolejnymi miotami małych kociąt, które potrzebują więcej naszej uwagi oraz specjalnej diety w postaci mleka i karmy dla maluszków, a tym samym zabierają szanse na dom starszym kotom.

 

Każdy z naszych podopiecznych odbywa wizytę u weterynarza, chore są wyleczone, odpchlone i odrobaczone, a koty powyżej 4 msc życia także wysterylizowane. Nie zapominajmy, że są też podopieczni, którzy potrzebują wizyt domowych, bo ich stan zdrowia nie pozwala na transport do lecznicy.

 

Na takie działania potrzeba nam sporych funduszy, a pozyskiwanie ich nie jest łatwe. Wolontariusze poświęcają każdą wolną chwile na ratowanie zwierząt i angażują się całym sercem, by zdobyć jakiekolwiek fundusze.

 

Jesteśmy po to, by pomagać tym, którzy głosu nie mają. Dbamy o zwierzaki, które doznały bólu cielesnego, a także o te które noszą ból w sercu po wyrządzonej krzywdzie z rak człowieka.

 

Prosimy pomóżcie nam pomagać, pamiętajcie o naszych zwierzakach w comiesięcznych wydatkach i w rozliczeniach rocznych.

Właśnie w tym momencie potrzebujemy dobrych serc, które są wrażliwe na krzywdę i ból.

Każda nawet najmniejsza wpłata może uratować życie zwierzaka.

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ

 

Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva!

ul. Kawęczyńska 16/39, 03-772 Warszawa

Wspomóż nas wpłatą na konto 63 2030 0045 1110 0000 0255 4630

W tytule proszę wpisać„ Czas na wsparcie”

 

Polecamy

projektowanie i pozycjonowanie stron internetowych


Biuro Rachunkowe OMEGAloggo